Najodpowiedniejsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak intensywnymi i szerokimi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkiem korzystniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś dobrze znane każdym zabiegi pozwalające zachować czysty i wielki wygląd. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Ponadto w sukcesu ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wypowiada się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust realizowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej istnieje zatem, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwala w realny sposób wymodelować usta oraz dużo je dokonać, przez co poprawie ulega nie tylko ich wygląd czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich stron. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak panujący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy tak się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna droga na zwiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty widoczne są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy umieszcza się być uczciwszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki albo więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg ma się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli szuka o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te korzystają coraz popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments