Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska nieco duże grono potencjalnych nabywców dzięki przystępnej, atrakcyjnej cenie przy użyciu zdrowych oraz nowoczesnych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 stworzono w technologii in-cell. Jest on w okresie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry znajdują się wcięcia na aparat wysoki w cieniu kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zanotować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale znamy iż piękne minimalistyczne wykonanie obecnych modelów telefonicznych dokonuje się jeszcze na ich delikatność. Zatem niezbędnym faktem jest zaopatrzenie się w normalny dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zmniejszymy niebezpieczeństwo uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na największym szczeblu.

Dedykowany i ciekawy pokrowiec dla Noki 2.3 to sam z owoców z wyższej półki.
Nie jedynie czymś się prezentuje poprzez zastosowanie dobrych materiałów jakim w niniejszym przykładu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a dodatkowo obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze cen tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon kryje się za w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z solidnego materiału TPU. Stanowią one dostosowane do stanu obudowy – jednocześnie umożliwiają jej uchronienie przed zarysowaniami i indywidualnymi uszkodzeniami.
Etui potrafi być stosowane więcej w całości podstawki co jest bardzo przyjazne w toku prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to miłe wyjście dla pań szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Zdarzają się w życiu pozycje i okoliczności iż standardowe zabezpieczenie wykaże się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne prace zaś tymże samym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich formach stanowiąc dla telefonu pancerną powłokę jaka nie pozwala na każde zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zrobiona z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz stałego
i wytrzymałego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to wymarzona warta nie tylko przed zarysowaniami ale jeszcze doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na całe zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie z takiego pokrowca nie ma dość wpływu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane przykłady we tłu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym samym telefon oddycha swobodnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która chronić będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem a zwłaszcza potrzaskaniem tak cennego wyświetlacza bez którego nie możliwość mieć z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym małe oraz w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments